Umów się na wizytę
tel. +48 690 003 999


wskazówki dojazdu

aktualności

polub nas!

nowoczesna endodoncjamisja i wizjaWIZJĄ gabinetu jest zdrowie i satysfakcja każdego Pacjenta osiągana dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do jego potrzeb i wymagań. Kierujemy się zasadą: nie tylko leczenie, ale także edukowanie i motywowanie do dbania o zęby i higienę jamy ustnej aby UŚMIECH stał się wizytówką każdego naszego Pacjenta.

 

MISJA Gabinetu oparta jest na zapewnieniu Pacjentom profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, przez co rozumiemy zapewnienie 100% gwarancji odnośnie:

 •   Profesjonalizmu, wysokiej jakości świadczonych usług
 •   Doświadczenia,  kwalifikacji lekarza dentysty
 •   Indywidualnego i kompleksowego podejścia do pacjenta
 •   Relacji opierającej się na zaufaniu i szczerości
 •   Komfortowej i bezstresowej atmosfery
 •   Bezproblemowej współpracy pacjent - lekarz dentysta  
 •   Nowoczesności, najwyższej jakości sprzętu i materiałów
 •   Sposobu leczenia bez komplikacji i bólu, w szybkim czasie i z zadawalającymi efektami

Wierzymy, że wizyta u dentysty może być kojarzona z pozytywnym doświadczeniem oraz z miejscem o przyjaznej atmosferze, w której każdy Pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie pod opieka specjalisty posiadającego długoletnie doświadczenie.

 

Oferujemy holistyczne i interdyscyplinarne leczenie w ramach stomatologii zachowawczej
i estetycznej, higieny i profilaktyki, chirurgii, pedodoncji, endodoncji, protetyka i implantologii.


gabinetGabinet jest wyposażony w najnowszej generacji sprzęt stomatologiczny umożliwiający przeprowadzanie szybkiej i trafnej diagnostyki. Zastosowanie specjalnej kamery wewnątrzustnej pozwala Pacjentom „na własne oczy” zapoznać się ze stanem swojego uzębienia. Leczenie, dzięki zastosowaniu odpowiednich znieczuleń, odbywa się bezboleśnie. Komfort podczas zabiegu zapewnia wygodny i nowoczesny fotel umożliwiający m.in. prezentację Pacjentowi stan jego uzębienia dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej, wyświetlanie specjalistyznych filmów instruktarzowych. W naszym gabinecie pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach, wiodących światowych producentów dzięki czemu udaje się uzyskać niezwykłą estetykę przy zachowaniu najwyższej trwałości wykonanych wypełnień i prac protetycznych. Wyposażenie naszego gabinetu w połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem lekarza są gwarantem zadowolenia naszych Pacjentów.

 

Dziękujemy za zaangażowanie poniższym osobom, które przyczyniły się do powstania gabinetu Stomatologia Makowski.

 • Projekt architektoniczny to autorski pomysł Aleksandry Stoleckiej
  z ProStoStudio (www.prostostudio.pl), która czuwała nad każdym etapem realizacji inwestycji. 
 • Autorem systemu identyfikacji wizualnej gabinetu jest Katarzyna Leśniok
  z SXL (www.sxl.com.pl).
 • Zdjęcia gabinetu wykonał Michał Łuczak
  (www.akademiafotografii.pl/warszawa/michal_luczak).

o mnieLek dent. Michał Makowski

 


Stomatologia była od zawsze jego pasją. Najbardziej cieszy go naturalny UŚMIECH Pacjenta. Lubi wyzwania, nie tylko w życiu prywatnym ale także zawodowym.

Absolwent ŚLUM w Katowicach. Nie lubi "stać w miejscu". Twierdzi, że trzeba ciągle być na bieżąco, szkolić się i dokształcać. Śledzi światowe trendy i rozwiązania stosowane w stomatologii aby zastosować najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze leczenie dla Pacjentów. Poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych popartych dyplomami (m.in. z implantologii, miniimplantów, protetyki i wycisków, chirurgii, opracowywania kanałów korzeniowych, rekonstrukcji kompozytowych w bocznych odcinkach uzębienia).  Duże doświadczenie zdobył w ramach współpracy z gabinetami na Śląsku.

Głównymi jego zainteresowaniami w stomatologii są: protetyka, implantoprotetyka i stomatologia estetyczna. Stosuje innowacyjne pomysły. Nie boi się wyzwań. Szuka i proponuje najlepsze rozwiązanie kompleksowego i dopasowanego leczenia dla Pacjenta. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku – słucha, rozmawia, tłumaczy i uświadamia Pacjentowi jego problemy. Kładzie nacisk na prawidłową diagnostykę. Szuka przyczyn problemów a nie tylko likwiduje skutku. Osiąga niesamowite efekty leczenia. Pomocny, cierpliwy, nie lekceważy nawet najdrobniejszych, małoskomplikowanych przypadków. Do każdego Pacjenta podchodzi poważnie.

Prywatnie ojciec trójki dzieci, sportowiec, miłośnik podróży i motocykli. Wolny czas (ciągle mu go brakuje) najchętniej spędza aktywnie z rodziną. Kiedy nie ma go w pracy można spotkać go na korcie, stoku lub spocie wodnym. Gdy “ząb zaboli”, zawsze będzie do Twoich usług


dlaczego u nas? • "Nigdy nie bałam się dentysty. Mimo wielu problemów miałam szczęście i nie musiałam się stresować. Póki nie złamałam przedniego zęba ...
  Pan doktor uratowal moje samopoczucie i moje przednie uzębienie!
  Przez cały tok leczenia informawał mnie dokładnie o wszystkim, tłumaczył, co i dlaczego robi, i wsłuchiwał się w moje życzenia.
  Nie wymienię doktora Makowskiego na żadnego innego dentystę, mimo że mieszkam 2000 km od jego gabinetu!" - Lucie L.

 

 • "To co u innych jest problemem, tutaj jest wyzwaniem. To co gdzieś indziej jest brutalną normą, tutaj jest poniżej standardów. Jeśli dodać do tego przemiłą atmosferę, świetne wyposażenie i wystrój, to okazuje się, że do stomatologa można iść bez stresu. POLECAM!" Maciej M.

 

 • "U doktora Makowskiego lecze sie razem z córka od kilku lat. Bardzo polecam - wyrozumiały, cierpliwy i doskonały fachowiec! Świetne podejście do dzieci" - Justyna T.G.

 

Michał Makowski - ZnanyLekarz.pl

 


formy płatnościW naszym gabinecie za zabiegi mogą Państwo płacić gotówką, przelewem (stali pacjenci)

oraz kartą kredytową lub płatniczą.

Honorujemy płatności następującymi kartami: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.
 
Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski    |    ul. Słoneczne Wzgórze 131, 41-404 Mysłowice    |    NIP 634 246 93 29    |    tel. +48 690 003 999    |    gabinet@stomak.pl    |    www.stomak.pl